Almanya'da 20 yıldır Makine Mühendislerimizin katkısı ve Alman çeliği ile üretilen  kendimize ait fabrikamızdan Türkiye'ye ithal ederek sizlere sunduğumuz sanayi bıçak çeşitlerimizle Planya bıçakları, ölçülü kesim planya bıçakları ve planya makineleri için ters çevrilebilir bıçaklar söz konusu olduğunda ideal üreticiyiz. 20 yılı aşkın süredir metal ve sac işleme konusunda başarılı bir şekilde çalışıyoruz. Şirket merkezimiz Remscheid'dedir. Ürünlerimiz Almanya'da Remscheid Türk firmamız Turm-Falke saegen tesisinde üretilmektedir. Böylece her zaman mümkün olan en yüksek kaliteyi elde edersiniz - %100 Almanya'da üretilmiştir. Referansımız Almanya'da üretimini yaptığımız ve Dünyada 1 numaralı satıcı olan E-Ticaret sayfalarımız https://hobelmesser.shop/ https://turmfalke-saegen.de/ bize ait olup siz değerli müşterilerimizin daha hızlı ürünlere ulaşabilmesi için Türkiye'de https://www.planyabicagi.com/ E- ticaret sayfamızla buluşmak istedik.

En yüksek kaliteyi cazip fiyatlarla elde edersiniz. Kendi ürettiğiniz kaliteli ürünler Almanya'da üretilmiştir!

Size kapsamlı ve bireysel tavsiyelerde bulunabilmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkesinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.